piątek, 3 maja 2013

Różowy mani

Hej

      Już od dość długiego czasu nie miałam na paznokciach zwykłego lakieru. Od dłuższego czasu non stop nosiłam hybrydy albo żel. Teraz daję moim paznokciom odpocząć i wzmocnić je na nowo. Niestety musiałam zmienić mój ulubiony kształt paznokci, na coś w rodzaju migdałków, żeby się nie łamały tak bardzo... Nie czuję się dobrze w takich paznokciach ale już wolę mieć taki kształt niż użerać się z łamiącymi się paznokciami.

      Teraz kilka słów o lakierze. Pomalowałam paznokcie dokładnie 3 dni temu. Jako bazę użyłam odżywki keratynowej i wszystko utwardziłam Topem szybko schnącym z Prom MOLLON. Dziś rano sprzątając mieszkanie odprysł mi lakier na jednym z paznokci, reszta jak nowa brak jakichkolwiek zdarć czy odpryśnięć. Tak wiec, trwałość lakieru uważam za dość dobrą.

      No i oczywiście kolorystyka jest przecudna ;) Dziś pokazuję wam dwa kolory, jeden to klasyczny pudrowy róż, a drugi to dość ciemny brokatowy róż. Brokatowy przepięknie się mieni w słońcu widoczne są też malutkie drobinki innych kolorów, wiec gdy się dobrze przyjrzeć na słońcu widać pełną gamę kolorów, wręcz tęczę kolorową z przewagą różu. Ja się zakochałam w tym lakierze.
 Na pewno niedługo powstawiam więcej kolorów z tej firmy. No ale na dziś to chyba wszystko.


10 komentarzy: