wtorek, 14 sierpnia 2012

Naturalności :)

Hej!

      Wstawiam wczorajszy makijaż, bo wczoraj nie miałam w ogóle czasu! Jak wstałam o 6 rano i zaraz wyszłam to w domu byłam dopiero po 21 i byłam kompletnie wykończona! Z samego rana zabrałam się z koleżanką i pojechałyśmy na giełdę kwiatową pokupować storczyki. I to są moje nowe dzieciaczki:





     No ja po prostu się zakochałam w nich! Pierwsze dwa zdjęcia to orchidea maluszek. Dwu pędowa, drobniutka długości mojego przedramienia :) Słodziak malusi! Na drugim zdjęciu mamy dorodną ogromną 3 pędową orchidee. Mówię ogromna bo jak postawię ją na ziemi sięga mi do pasa... :) 
    Tak teraz się zastanawiam, i chyba maluszka zostawię na oknie u mnie i może dokupię jeszcze jedną taką samą. A dużą zabiorę do salonu. Tam ładnie będzie się prezentowała :) Zobaczę jeszcze co zrobię i na pewno powiem wam co i jak :)

     A teraz wracając do makijaży :) wczoraj w wolnej chwili między giełdą a pracą szybko zmalowałam sobie coś baaardzo delikatnego i subtelnego. Makijaż jak najbardziej dzienny jednak przy dodaniu czerwonej szminki i np sztucznych rzęs można łatwo go zmienić na idealny na randkę :) 






2 komentarze:

  1. śliczny makijaż :) taki delikatny:)

    OdpowiedzUsuń
  2. makijaż bardzo ładny, taki śliczny dzienniaczek :) a kwiat przepiękny
    pozdrawiam i zapraszam :D

    OdpowiedzUsuń